Sport.pl

Mundial. Kamil Glik uszkodził bark. Jacek Kurowski: Nie pojedzie na mistrzostwa świata

Niepokojące informacje docierają z obozu reprezentacji Polski w Arłamowie. Na ostatnim treningu przed ogłoszeniem kadry na mistrzostwa świata urazu barku doznał Kamil Glik. Obrońca w towarzystwie doktora Jacka Jaroszewskiego pojechał na badania do Krakowa. Według Jacka Kurowskiego Glik nie pojedzie na mundial!

Ostatnie zajęcia reprezentacji Polski przed ogłoszeniem 23-osobowej kadry na mistrzostwa świata w Rosji miały przebiegać w spokojnej atmosferze. Zamiast tego wszyscy w Arłamowie wstrzymali oddech. Jak poinformował dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Łukasz Olkowicz urazu barku doznał Kamil Glik.

Jak udało nam się ustalić, Glik upadł na murawę nie w starciu z jednym z kolegów, ale przy próbie uderzenia z przewrotki podczas gry w siatkonogę. Obrońca AS Monaco prosto z treningu udał się do Krakowa, gdzie w towarzystwie doktora Jacka Jaroszewskiego przejdzie badania.

Zdaniem Jacka Kurowskiego z TVP Glik nie pojedzie na mundial. Jak poinformował za to Krzysztof Stanowski z serwisu Weszło.com obrońca zrobił przewrotkę podczas gry w siatkonogę i w ten sposób doszło do uszkodzenia barku.

O 14.00 Adam Nawałka poda listę 23 piłkarzy powołanych na mistrzostwa świata w Rosji. Obrońca AS Monaco jest kluczowym piłkarzem reprezentacji Polski.

Kto pojedzie na mundial? Relacja na żywo >>