Luka Modrić do Neymara: Czekamy na ciebie

- Czekamy na ciebie - powiedział Luka Modrić do Neymara po meczu towarzyskim Chorwacji z Brazylią (0:2).

Neymar wrócił na boisko po długiej przerwie spowodowanej kontuzją i otworzył wynik tego spotkania.

Rok temu Brazylijczyk przeszedł z Barcelony do Paris Saint-Germain za rekordową kwotę 222 mln euro z Barcelony. Jednak od tego czasu pojawiają się pogłoski o jego możliwym transferze do Realu Madryt.

I pomeczowa sytuacja z pewnością podsyciła te plotki. Modrić - piłkarz Realu - wymienił się koszulkami z Neymarem i przy okazji powiedział "czekamy na ciebie". Widać to na filmiku udostępnionym przez brazylijską federację piłkarską.

"Marca" w maju napisała, że ojciec i agent piłkarza - Neymar senior - miał przekazać PSG, że piłkarz chce odejść najszybciej jak to tylko możliwe i miał się spotkać z przedstawicielami Realu w Paryżu w grudniu.

Prezes Realu Florentino Perez przyznał wcześniej, że jego klub próbował sprowadzić Neymara w 2013 roku, jeszcze zanim przyszedł do Barcelony. Kupno Neymara ma być jego marzeniem.

W swoim debiutanckim sezonie w PSG Brazylijczyk strzelił 28 goli i zaliczył 16 asyst w 30 występach we wszystkich rozgrywkach. Jednak 25 lutego doznał kontuzji kostki, do gry wrócił dopiero teraz.