Sport.pl

Liga Mistrzów. Ramos o transferze Lewandowskiego: Gramy dobrze z tymi piłkarzami, których mamy

Sergio Ramos skomentował doniesienia o możliwym transferze Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt. Kapitan "Królewskich" nie chciał powiedzieć, czy Polak jest potrzebny w Madrycie. - Na razie idzie nam dobrze z tymi piłkarzami, których mamy - stwierdził.

Po wyjazdowej wygranej 2:1 z Bayernem Ramos był w bardzo dobrym humorze i chętnie udzielał wywiadów w tzw. strefie mieszanej. Kilka z pytań dotyczyło Lewandowskiego. Obrońca Realu został spytany m.in. o to, jak mu się grało przeciwko Polakowi. - To było coś świetnego, bardzo mi się podobało - odpowiedział.

Ramos dodał, że do twardej walki są już przyzwyczajeni, bo dobrze się znają z poprzednich edycji rozgrywek. - Najpiękniejsze w tych meczach jest możliwość walki z najlepszymi, a Lewandowski to jeden z najlepszych napastników na świecie - dodał.

Jeden z dziennikarzy zapytał Ramosa, czy Lewandowski powinien przejść do Realu. - Cóż, oceniajcie to sami. Ja mogę tylko powiedzieć, że na razie idzie nam dobrze z tymi piłkarzami, których mamy - odpowiedział.