Serie A. Mariusz Stępiński strzelił gola Interowi

W niedzielnym spotkaniu 34. kolejki Serie A Chievo przegrało 1:2 z Interem Mediolan, a bramkę dla gospodarzy zdobył Mariusz Stępiński.

Po godzinie gry Inter prowadził 2:0 po trafieniach Mauro Icardiego i Ivana Perisicia. W 83. minucie na boisku pojawił się Mariusz Stępiński i już siedem minut później strzelił gola kontaktowego. Później żadna bramka już nie padła.

Polak w tym sezonie czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Wcześniej pokonywał bramkarzy: Cagliari, Milanu i Napoli.

Stępiński w tym sezonie spędził 649 minut na boisku, gola strzela średnio co 162 minuty.

Stępiński zagrał cztery razy w reprezentacji Polski. Obecnie walczy o wyjazd na mistrzostwa świata 2018. Adam Nawałka powołał go do kadry już na Euro 2016, ale tam nie zagrał w żadnym spotkaniu.

Liderem tabeli jest Juventus, Chievo jest szesnaste, a Inter piąty.