Cracovia - Arka Gdynia. Gdzie obejrzeć, 6.08.2018? Relacja TV oraz przez Internet

Starcie Cracovia - Arka Gdynia zacznie się o godzinie 18:00. Poprzednie zmagania obu zespołów skończyły się wynikiem Cracovia 0:2 Arka Gdynia. Komu uda się wygrać tym razem? Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. Transmisja TV w Eurosport.

Do konfrontacji Cracovia - Arka Gdynia dojdzie w ramach 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Z ostatniego starcia pomiędzy tymi zespołami zwycięsko wyszli goście, pokonując rywali 2:0. Czy tym razem wygra Cracovia?

Będzie to pojedynek zespołów, które mają za sobą nienajlepsze serie w tych rozgrywkach. Drużyna Cracovia przegrała w 3 kolejnych meczach LOTTO Ekstraklasy. Goście zaś potrafili co najwyżej zremisować w 4 ostatnich meczach. Przy takiej formie obu zespołów niełatwo jest wskazać faworyta. Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Eurosport.

LOTTO Ekstraklasa: Cracovia - Arka Gdynia na żywo / 6.08.2018 godzina 18:00. Transmisja TV: Eurosport.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Arka Gdynia 2:0 Cracovia (08-05-2018), rozgrywki: LOTTO Ekstraklasa 2017/18

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Pogoń. Spotkanie to odbędzie się 11 sierpnia. Później czeka na nich Zagłębie. Arka Gdynia 12 sierpnia zmierzy się z drużyną Górnik. Potem ich rywalem będzie Wisła Płock.