Mundial. Polska - Kolumbia. Gdzie obejrzeć, 24.06.2018? Relacja TV oraz przez Internet

Starcie Polska - Kolumbia rozpocznie się o godzinie 20:00. Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS. Transmisja TV w TVP 1.

Na stadionie Kazań Arena w Kazaniu odbędzie się drugi mecz polskiej reprezentacji podczas rosyjskich MŚ. Podopieczni selekcjonera Adama Nawałki spotkają się z Kolumbią w drugiej kolejce fazy grupowej. Tuż przed mistrzostwami, na treningu podczas zgrupowania w Arłamowie poważnej kontuzji barku doznał filar defensywy polskiej ekipy - Kamil Glik.

Do konfrontacji Polska - Kolumbia dojdzie w ramach grupy H Mistrzostw Świata 2018.

Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć na kanale TVP 1.

Mistrzostwa Świata 2018: Polska - Kolumbia na żywo / 24.06.2018 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 1.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Japonia. Spotkanie to odbędzie się 28 czerwca. Następnym rywalem zespołu Kolumbia będzie Senegal. Mecz odbędzie się 28 czerwca.

Terminarz Mistrzostw Świata w Rosji

Drabinka finałowa i terminarz

Reprezentacja Polski skład

James Rodriguez. Mecz Kolumbia Japonia. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Sarańsk, 19 czerwca 2018James Rodriguez. Mecz Kolumbia Japonia. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Sarańsk, 19 czerwca 2018 EUGENE HOSHIKO/AP

Na zdjęciu James Rodriguez Kolumbijski koszmar

Dla Jamesa zabrakło miejsca w Realu, ale odbudował karierę w Bayernie. Pokazał tam, że potrafi też popracować w obronie, jeśli tylko trafi na trenera, który - jak Carlo Ancelotti czy Jupp Heynckes - wierzy w niego. A Pekerman wierzy bezgranicznie. I James w kadrze nawet podczas klubowych kryzysów był niezastąpiony. Może to nie był taki show jak w Brazylii 2014, gdy pod nieobecność Falcao James został królem strzelców i miał zasługi przy 10 z 12 goli Kolumbii.

Ale w trudnych eliminacjach do mistrzostw w Rosji też wyrastał wtedy, gdy był najbardziej potrzebny. Strzelił lub wypracował 48 procent goli Kolumbii w drodze do MŚ.

Błaszczykowski, Grosicki i Milik na ławkę?

Polska - Kolumbia - skład PolakówPolska - Kolumbia - skład Polaków Sport.pl

Relacja na żywo z meczu Polska - Kolumbia na Sport.pl