Mundial. Japonia - Senegal: transmisja zdarzenia w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Japonia - Senegal? Relacja LIVE

Mistrzostwa Świata 2018. Starcie Japonia - Senegal odbędzie się 24 czerwca o godz. 17:00. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS. Transmisja TV w TVP 1.

Grupowi rywale reprezentacji Polski - Japonia i Senegal - rozegrają mecz w drugiej kolejce fazy grupowej rosyjskich MŚ na Stadionie Centralnym w Jekaterynburgu. W historii senegalskiego futbolu znalazł się polski akcent - w latach 2006-08 selekcjonerem tamtejszej kadry narodowej był znakomity niegdyś polski piłkarz Henryk Kasperczak, wielokrotny reprezentant Polski i uczestnik m.in. finałów mistrzostw świata w 1974 r. w Niemczech. Japonia, współgospodarz turnieju w 2002 r.

Japonia - Senegal to mecz grupy H Mistrzostw Świata 2018.

Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć w telewizji na kanale TVP 1.

Mistrzostwa Świata 2018: Japonia - Senegal na żywo / 24.06.2018 godzina 17:00. Transmisja TV: TVP 1.

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Następnym przeciwnikiem zespołu Japonia będzie Polska. Mecz odbędzie się 28 czerwca. 28 czerwca na drodze gości stanie Kolumbia.

Terminarz Mistrzostw Świata w Rosji

Drabinka finałowa i terminarz

Reprezentacja Polski skład