Belgia - Panama, od godz. 17:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Mistrzostwa Świata 2018. Mecz Belgia - Panama odbędzie się 18 czerwca o godzinie 17:00. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.Transmisja TV w TVP 2.

Belgowie spotkają się w Soczi z Panamczykami, którzy debiutują w turnieju głównym MŚ. Zachodnioeuropejscy piłkarze wydają się zdecydowanymi faworytami pojedynku. Wśród nich są między innymi obrońcy Vincent Kompany i Jan Vertonghen, pomocnicy Kevin De Bruyne i Eden Hazard oraz napastnicy Romelu Lukaku i Dries Mertens. Wszyscy oni bardzo dobrze radzą sobie w silnych klubach Starego Kontynentu. Będzie wielką niespodzianką, jeśli zawodnicy z Ameryki Północnej uzyskają choćby jeden punkt.

Do konfrontacji Belgia - Panama dojdzie w ramach grupy G Mistrzostw Świata 2018.

Transmisja ze spotkania będzie dostępna w telewizji na kanale TVP 2.

Mistrzostwa Świata 2018: Belgia - Panama na żywo / 18.06.2018 godzina 17:00. Transmisja TV: TVP 2.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Tunezja. Spotkanie to odbędzie się 23 czerwca. W drugiej kolejności czeka na nich Anglia. 24 czerwca na drodze gości stanie Anglia. Późniejszym rywalem będzie Tunezja.