Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, od godz. 18:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Już 19 maja Piast Gliwice zmierzy się z drużyną Bruk-Bet Termalica Nieciecza w ramach rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Spotkanie zacznie się o godz. 18:00. Ostatnie spotkanie obu drużyn skończyło się wynikiem Piast Gliwice 1:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Jak będzie tym razem? Relacja TV w Eurosport 2.

Spotkanie Piast - Termalica odbędzie się w ramach 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W poprzednim meczu nie udało się wyłonić zwycięzcy i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Czy komuś uda się zwyciężyć tym razem?

Kibice jednego z zespołów mają ostatnimi czasy powody do radości, podczas gdy fani drugiego najchętniej zapomnieliby o ostatnich starciach w ramach tych rozgrywek. Drużyna Piast uległa 3 ostatnim przeciwnikom spotkanym w LOTTO Ekstraklasie. Drużyna gości z kolei nie zaznała smaku porażki w ostatnich 3 meczach. Czy oba zespoły dopiszą kolejny mecz do swoich serii, czy może dojdzie do przełamania? Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eurosport 2.

LOTTO Ekstraklasa: Piast - Termalica na żywo / 19.05.2018 godzina 18:00. Transmisja TV: Eurosport 2.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Piast 1:1 Termalica (07-04-2018), rozgrywki: LOTTO Ekstraklasa 2017/18