Arka Gdynia - Cracovia Kraków: transmisja zdarzenia w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Arka Gdynia - Cracovia Kraków? Relacja na żywo

Już 8 maja Arka Gdynia zmierzy się z drużyną Cracovia Kraków w ramach rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Starcie zacznie się o godz. 20:30. Wcześniejsze spotkanie obu drużyn zakończyło się rezultatem Arka Gdynia 1:2 Cracovia Kraków. Jak będzie tym razem? Transmisja TV w Canal+ Sport.

Arka Gdynia i Cracovia spotkają się ze sobą w ramach 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W poprzednim spotkaniu drużyna Arka Gdynia doznała porażki 1:2. Kibice liczą na rewanż za tamto spotkanie.

Drużyna Arka Gdynia nie radzi sobie najlepiej w ramach LOTTO Ekstraklasy - przegrała w 5 kolejnych spotkaniach. Gospodarze mają słabą serię i można podejrzewać, że po nadchodzącym meczu się to nie zmieni. Wszystko za sprawą dobrej dyspozycji przeciwników w tych rozgrywkach. Drużyna gości nie przegrała żadnego z ostatnich 5 meczów. Czy Cracovia podtrzyma dobrą passę? Czy Arka Gdynia przerwie serię rywali? Rywalizację tych drużyn będzie można obejrzeć na kanale Canal+ Sport.

LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Cracovia na żywo / 8.05.2018 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Cracovia 2:1 Arka Gdynia (04-03-2018), rozgrywki: LOTTO Ekstraklasa 2017/18

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli rywale. Arka Gdynia następny mecz zagra 12 maja, a przeciwnikiem będzie Termalica. Dalej ich rywalem będzie Śląsk. Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Sandecja. Spotkanie to odbędzie się 12 maja. Potem czeka na nich Pogoń.