Real Madryt - Girona. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 18 marca. Podsumowanie

Drużyna Real Madryt pokonała 6:3 zespół Girona w ramach 29. kolejki La Liga. Dla gospodarzy 4 bramki strzelił Ronaldo, a oprócz niego do siatki trafiali również Vazquez i Bale. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Stuani i Juanpe, przy czym pierwszy z nich dwukrotnie.

W ramach 29. kolejki La Liga zmierzyły się ze sobą Real Madryt i Girona. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 6:3. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem przerwali dobrą serię przeciwników w tych rozgrywkach, która przed tym meczem sięgała 3 wygranych meczów.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Real Madryt:
Bramki: Ronaldo (11., 48., 64., 90.), Vazquez (59.), Bale (86.)
Kartki: Carvajal - żółta
Skład: Navas - Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo - Vazquez, Kovacić (71. Modrić), Kroos, Asensio (70. Bale) - Benzema (83. Isco), Ronaldo

Girona:
Bramki: Stuani (29., 67.), Juanpe (88.)
Kartki: Mojica - żółta
Skład: Bounou - Ramalho, Bernardo, Juanpe - Maffeo (83. Aday), Pons, Granell, Mojica - Portu, Garcia (69. Lozano) - Stuani (88. Olunga)

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Levante. Spotkanie to odbędzie się 1 kwietnia. Potem ich przeciwnikiem będzie Real Sociedad.