FC Barcelona - Athletic Bilbao. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 18 marca. Podsumowanie

Drużyna FC Barcelona pokonała 2:0 zespół Athletic Bilbao w ramach 29. kolejki La Liga. Dla gospodarzy bramki strzelali Alcacer i Messi.

W ramach 29. kolejki La Liga stanęły naprzeciwko siebie FC Barcelona i Athletic Bilbao. Gospodarze zwyciężyli 2:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 18 meczów bez porażki.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

FC Barcelona:
Bramki: Alcacer (8.), Messi (30.)
Kartki: Umtiti, Dembele - żółta
Skład: Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Dembele (64. Iniesta), Paulinho, Rakitić, Coutinho (85. Gomes) - Messi, Alcacer (74. Vidal)

Athletic Bilbao:
Kartki: Garcia, Lekue - żółta
Skład: Arrizabalaga - Lekue, Nunez, Martinez, Saborit - Benat (46. Iturraspe), San Jose - De Marcos, Garcia, Susaeta (63. Williams) - Sabin (71. Aduriz)

Przyszłe spotkania:

Athletic Bilbao 1 kwietnia zmierzy się z drużyną Celta Vigo. Kolejnym przeciwnikiem będzie Villarreal.