Nice - Paris Saint-Germain. Bramki. Składy. Kartki. Ligue 1 - 18 marca. Podsumowanie

Drużyna Paris Saint-Germain pokonała 2:1 zespół Nice w ramach 30. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy bramkę strzelił Saint-Maximin. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Di Maria i Alves.

W ramach 30. kolejki Ligue 1 zagrały przeciwko sobie Nice i Paris Saint-Germain. Goście odnieśli zwycięstwo 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 9 wygranych meczów w Ligue 1 i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 4 spotkań w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Nice:
Bramki: Saint-Maximin (17.)
Skład: Benitez - Souquet, Dante, Sarr, Le Marchand - Lees Melou (90. Sacko), Seri, Cyprien - Saint-Maximin (83. Srarfi), Balotelli, Plea

Paris Saint-Germain:
Bramki: Di Maria (21.), Alves (82.)
Kartki: Verratti - żółta
Areola - Alves, Silva, Kimpebme, Berchiche (46. Kurzawa) - Verratti, Rabiot, Draxler (76. Lo Celso) - Mbappe, Cavani (76. Meunier), Di Maria

Przyszłe spotkania:

Paris Saint-Germain następny mecz zagra 7 kwietnia, a przeciwnikiem będzie St. Etienne. Późniejszym rywalem będzie Monaco.