Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin. Bramki. Składy. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 17 marca. Podsumowanie

Drużyna Pogoń Szczecin pokonała 4:2 zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza w ramach 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dla gospodarzy bramki strzelali Gergel i Pawłowski. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Delew i Dwali, przy czym obaj strzelili po 2 bramki.

W ramach 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagrały przeciwko sobie Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Pogoń Szczecin. Goście pokonali przeciwników 4:2, mimo że przegrywali do przerwy 1:2. Obie drużyny walczyły o to, by przerwać swoje niechlubne serie. Drużyna Pogoń Szczecin przed tym zwycięstwem nie potrafiła pokonać przeciwnika w 3 kolejnych meczach LOTTO Ekstraklasy. Dla ich przeciwników było to 4. z rzędu spotkanie bez wygranej w tych rozgrywkach.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Bramki: Gergel (30.), Pawłowski (36.)
Kartki: Grzelak, Piątek - żółta
Skład: Mucha - Szeliga, Kupczak, Grzelak, Miković (78. Śpiączka) - Piątek, Jovanović - Gergel, Stefanik (68. Iancu), Pawłowski (69. Guba) - Gutkovskis

Pogoń Szczecin:
Bramki: Delew (22., 80.), Dwali (54., 59.)
Kartki: Piotrowski, Drygas, Załuska - żółta
Skład: Załuska - Rapa, Fojut (86. Rudol), Dwali, Nunes - Murawski (68. Hołota), Drygas - Delew, Piotrowski, Matynia (53. Zwoliński) - Rasmussen

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Śląsk. Spotkanie to odbędzie się 2 kwietnia. Potem czeka na nich Legia.