Hamburger SV - Hertha Berlin. Bramki. Składy. Kartki. Bundesliga - 17 marca. Podsumowanie

Drużyna Hertha Berlin pokonała 2:1 zespół Hamburger SV w ramach 27. kolejki Bundesligi. Dla gospodarzy bramkę strzelił Santos. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Lazaro i Kalou.

W ramach 27. kolejki Bundesligi zagrały przeciwko sobie Hamburger SV i Hertha Berlin. Goście zwyciężyli 2:1, mimo że przegrywali do przerwy 0:1. Obie drużyny walczyły o to, by przerwać swoje niechlubne serie. Drużyna Hertha Berlin przed tym zwycięstwem nie potrafiła pokonać przeciwnika w 4 kolejnych meczach Bundesligi. Dla ich przeciwników było to 14. z rzędu spotkanie bez wygranej w tych rozgrywkach.