Huddersfield - Crystal Palace. Bramki. Składy. Kartki. Premier League - 17 marca. Podsumowanie

Drużyna Crystal Palace pokonała 2:0 zespół Huddersfield w ramach 31. kolejki Premier League. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Tomkins i Milivojević.

W ramach 31. kolejki Premier League zagrały przeciwko sobie Huddersfield i Crystal Palace. Goście wygrali 2:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli rezultat po zmianie stron. To zwycięstwo pozwoliło im przerwać serię 7 meczów bez wygranej w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Huddersfield:
Kartki: Hogg, Mooy, Schindler - żółta
Skład: Loessl - Hadergjonaj, Zanka, Schindler, Malone (46. Lowe) - Hogg, Mooy - Quaner, Pritchard (71. Kachunga), Ince (60. van La Parra) - Mounie

Crystal Palace:
Bramki: Tomkins (23.), Milivojević (67. - karny)
Kartki: Cabaye, Wan-Bissaka - żółta
Skład: Hennessey - Wan-Bissaka, Tomkins, Sakho, van Aanholt - Townsend, Milivojević, McArthur, Schlupp (21. Cabaye) - Benteke, Zaha (89. Loftus-Cheek)

Przyszłe spotkania:

31 marca na drodze gości stanie Liverpool. Dalej ich przeciwnikiem będzie Bournemouth.