Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt. Bramki. Składy. Liga Europy - 15 marca. Podsumowanie

Drużyna Atletico Madryt pokonała 5:1 zespół Lokomotiw Moskwa w 1/8 finału Ligi Europy. Dla gospodarzy bramkę strzelił Rybus. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Torres, Correa, Niguez i Griezmann, przy czym pierwszy z nich dwukrotnie.

W 1/8 finału Ligi Europy zagrały przeciwko sobie Lokomotiw Moskwa i Atletico Madryt. Goście pokonali przeciwników 5:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 4 wygranych meczów.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Lokomotiw Moskwa:
Bramki: Rybus (20.)
Skład: Koczenkow - Rybus, Kwirkwelia, Corluka (75. Pejcinović), Łysow - Fernandes, An.Miranczuk, Dienisow, Kołomiejcew (63. Tarasow), Al.Miranczuk - Farfan (46. Eder)

Atletico Madryt:
Bramki: Correa (16.), Niguez (47.), Torres (66. - karny, 70.), Griezmann (85.)
Skład: Werner - Juanfran (46. Vrsaljko), Godin, Gimenez, Filipe Luis (62. Hernandez) - Niguez (61. Griezmann), Thomas, Gabi, Koke - Torres, Correa

Przyszłe spotkania:

Następnym przeciwnikiem zespołu Atletico Madryt będzie Villarreal. Mecz odbędzie się 18 marca. Później ich rywalem będzie Deportivo La Coruna.