Paris Saint-Germain - Angers. Bramki. Składy. Ligue 1 - 14 marca. Podsumowanie

Drużyna Paris Saint-Germain pokonała 2:1 zespół Angers w ramach 31. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Mbappe. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Ekambi.

W ramach 31. kolejki Ligue 1 zmierzyły się ze sobą Paris Saint-Germain i Angers. Gospodarze pokonali przeciwników 2:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej odsłonie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 8 wygranych meczów w Ligue 1 i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 3 spotkań w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Paris Saint-Germain:

Bramki: Mbappe (12., 25.)
Skład: Trapp - Kurzawa, Kimpembe, Silva, Alves - Draxler (76. Nkunku), Motta, Verratti - Di Maria (68. Lo Celso), Cavani (58. Rabiot), Mbappe

Angers:

Bramki: Ekambi (75.)
Skład: Butelle - Bamba, Thomas, Pavlovic, Manceau - Mangani - Tait, Santamaria, Coulibaly (78. Guillaume), Kanga Aka (58. Ekambi) - Ketheophomphone (58. Toure)

Przyszłe spotkania:

Angers 17 marca stanie w szranki z drużyną Caen. Później ich rywalem będzie Strasbourg.