Besiktas - Bayern Monachium. Bramki. Składy. Liga Mistrzów - 14 marca. Podsumowanie

Drużyna Bayern Monachium pokonała 3:1 zespół Besiktas w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dla gospodarzy bramkę strzelił Vagner Love. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Thiago i Wagner. Do tego goście mogli się cieszyć z bramki samobójczej rywali, którą strzelił Gonul.

W 1/8 finału Ligi Mistrzów stanęły naprzeciwko siebie Besiktas i Bayern Monachium. Goście zwyciężyli 3:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 4 wygranych meczów.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Besiktas:
Bramki: Vagner Love (58.)
Skład: Zengin - Erkin, Uysal, Medel, Gonul - Lens, Arslan, Oyzakup, Quaresma - Pektemek, Love

Bayern Monachium:
Bramki: Thiago (18.), Gonul (sam. 46.), Wagner (83.)
Skład: Ulreich - Alaba, Hummels, Boateng, Rafinha - Alcantara, Martinez, Vidal - Ribery, Lewandowski, Mueller

Przyszłe spotkania:

Bayern Monachium 18 marca stanie w szranki z drużyną RB Lipsk. Potem ich rywalem będzie Borussia D.