Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt. Bramki. Składy. Kartki. Bundesliga - 11 marca. Podsumowanie

Drużyna Borussia Dortmund pokonała 3:2 zespół Eintracht Frankfurt w ramach 26. kolejki Bundesligi. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Batshuayi. Do tego bramkę samobójczą dołożył Russ. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Jović i Blum.

W ramach 26. kolejki Bundesligi stanęły naprzeciwko siebie Borussia Dortmund i Eintracht Frankfurt. Gospodarze wygrali 3:2. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 11 meczów bez porażki.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Borussia Dortmund:
Bramki: Russ (12. - sam.), Batshuayi (77., 90.)
Kartki: Dahoud, Akanji, Buerki - żółta
Skład: Buerki - Piszczek, Akanji, Toprak, Schmelzer - Castro, Dahoud (46. Weigl) - Pulisić, Reus (87. Papastathopoulos), Philipp (62. Batshuayi) - Schuerrle

Eintracht Frankfurt:
Bramki: Jović (75.), Blum (90.)
Kartki: Russ, Rebić, Salcedo - żółta
Skład: Hradecky - Da Costa, Russ, Abraham, Salcedo (79. Blum), Chandler - Wolf, Hasebe, Boateng - Haller (67. Jović), Rebić (46. De Guzman)

Przyszłe spotkania:

Eintracht Frankfurt następny mecz zagra 17 marca, a rywalem będzie FSV Mainz. Później czeka na nich Werder Brema.