Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Bramki. Składy. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 11 marca. Podsumowanie

Drużyna Lech Poznań pokonała 5:1 zespół Jagiellonia Białystok w ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dla gospodarzy bramki strzelali Gytkjaer, Dilaver, Jevtić, Jóźwiak i Trałka. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Novikovas.

W ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagrały przeciwko sobie Lech Poznań i Jagiellonia Białystok. Gospodarze pokonali przeciwników 5:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć mecz dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem przerwali dobrą serię przeciwników w tych rozgrywkach, która przed tym meczem sięgała 5 wygranych meczów.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Lech Poznań:
Bramki: Gytkjaer (39.), Dilaver (54.), Jevtić (78. - karny), Jóźwiak (85.), Trałka (89.)
Kartki: Trałka - żółta
Skład: Burić - Gumny, Dilaver (68. Janicki), Vujadinović, Kostewycz - Trałka, Gajos - Radut (74. Jevtić), Majewski, Situm (83. Jóźwiak) - Gytkjaer

Jagiellonia Białystok:
Bramki: Novikovas (18.)
Kartki: Runje, Świderski (poza boiskiem), Burliga - żółta
Skład: Pawełek (29. Kelemen) - Burliga, Runje, Guti, Guilherme - Romanczuk, Wlazło, Pospisil (75. Świderski) - Frankowski, Bezjak (65. Sheridan), Novikovas

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Arka Gdynia. Spotkanie to odbędzie się 17 marca. W drugiej kolejności czeka na nich Zagłębie.