Guingamp - Nice. Bramki. Składy. Kartki. Ligue 1 - 11 marca. Podsumowanie

Drużyna Nice pokonała 5:2 zespół Guingamp w ramach 29. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy bramkę strzelił Grenier. Do tego bramkę samobójczą dołożył Marlon. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Plea i Srarfi, przy czym pierwszy z nich aż czterokrotnie.

W ramach 29. kolejki Ligue 1 stanęły naprzeciwko siebie Guingamp i Nice. Goście wygrali 5:2. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć mecz dopiero w drugiej połowie. Było to ich 4. z rzędu starcie bez porażki w Ligue 1. Jednocześnie ich wygrana wydłużyła słabą serię przeciwników w tych rozgrywkach do 5 spotkań bez zwycięstwa.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Guingamp:
Bramki: Grenier (9. - karny), Marlon (83. - sam.)
Kartki: Briand, Tabanou, Martins-Pereira - żółta
Skład: Johnsson - Martins-Pereira, Kerbrat, Eboa Eboa, Tabanou - Deaux (67. Blas), Didot (61. Benezet) - Coco (84. N'Gbakoto), Grenier, Briand - Thuram

Nice:
Bramki: Plea (24., 47., 58., 90.), Srarfi (87.)
Kartki: Sacko - żółta
Skład: Benitez - Burner (73. Souquet), Marlon, Dante, Le Marchand - Lees Melou, Seri, Cyprien - Sacko (86. Sarr), Plea, Saint-Maximin (79. Srarfi)

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną PSG. Spotkanie to odbędzie się 18 marca. Potem czeka na nich Troyes.