GKS Katowice - Raków Częstochowa. Bramki. Składy. Kartki. Nice I liga - 10 marca. Podsumowanie

Drużyna GKS Katowice pokonała 2:1 zespół Raków Częstochowa w ramach 21. kolejki Nice I liga. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Kędziora. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Niewulis.

W ramach 21. kolejki Nice I liga stanęły naprzeciwko siebie GKS Katowice i Raków Częstochowa. Gospodarze wygrali 2:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 4 meczów bez porażki w Nice I liga i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 3 spotkań w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

GKS Katowice:
Bramki: Kędziora (31. - karny, 43.)
Kartki: Frańczak, Mączyński, Błąd, Skrzecz - żółta; Frańczak - czerwona (za drugą żółtą)
Skład: Nowak - Frańczak, Kamiński, Klemenz, Mączyński - Skrzecz, Poczobut (83. Kalinkowski), Zejdler, Prokić, Błąd (62. Midzierski) - Kędziora (72. Słaby)

Raków Częstochowa:
Bramki: Niewulis (83.)
Kartki: Góra, Tomalski - żółta; Góra - czerwona (za drugą żółtą)
Skład: Szumski - Formella (60. Wójcik), Rachmanow (81. Embalo), Niewulis, Góra, Tomalski - Malinowski, Figiel, Czerkas (73. Szczepański), Łabojko - Zachara

Przyszłe spotkania:

Następnym rywalem zespołu Raków Częstochowa będzie Odra Opole. Mecz odbędzie się 17 marca. Kolejnym przeciwnikiem będzie Zagłębie S.