Hannover 96 - FC Augsburg. Bramki. Składy. Kartki. Bundesliga - 10 marca. Podsumowanie

Drużyna Hannover 96 zremisowała 1:1 z zespołem FC Augsburg w ramach 26. kolejki Bundesligi.

W ramach 26. kolejki Bundesligi stanęły naprzeciwko siebie Hannover 96 i FC Augsburg. Mecz zakończył się remisem 1:1. Goście prowadzili do przerwy, ale w drugiej połowie ich rywalom udało się wyrównać. Obie drużyny wydłużyły swoje serie spotkań bez zwycięstwa – zespół Hannover 96 nie potrafił wygrać w tych rozgrywkach w 4 meczach z rzędu, a FC Augsburg w 5.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Hannover 96:
Bramki: Sane (37.)
Kartki: Bebou, Fullkrug - żółta
Skład: Tschauner - Sorg (46. Schwegler), Sane, Felipe (84. Karaman), Albornoz - Klaus, Anton, Fossum, Bebou - Harnik (64. Jonathas), Fullkrug

FC Augsburg:
Bramki: Gregoritsch (26., 83.), Kacar (45.)
Kartki: Schmid, Hinteregger - żółta
Skład: Hitz - Schmid (73. Janker), Kacar, Hinteregger, Max - Khedira, Baier (90. Cordova) - Richter (71. Heller), Koo, Caiuby - Gregoritsch

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Werder Brema. Spotkanie to odbędzie się 17 marca. Potem ich przeciwnikiem będzie Bayer.