Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin. Bramki. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 9 marca. Podsumowanie

Drużyna Górnik Zabrze zremisowała 2:2 z zespołem Zagłębie Lubin w ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

W ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy zmierzyły się ze sobą Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin. Mecz zakończył się remisem 2:2. Gospodarze prowadzili do przerwy, ale w drugiej połowie ich rywalom udało się wyrównać. Z jednej strony spotkanie to było 4. meczem bez porażki dla drużyny Zagłębie Lubin, z drugiej 4. meczem bez zwycięstwa dla zespołu Górnik Zabrze.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Górnik Zabrze:
Loska - Wieteska, Suarez, Bochniewicz, Koj - Kądzior (78. Wolniewicz), Matuszek, Hajda (46. Olszewski), Kurzawa - Wolsztyński (75. Urynowicz), Angulo.

Bramki: 20`Wieteska, 37`Suarez

Zagłębie Lubin:
Hładun - Guldan, Kopacz, M. Dąbrowski - Czerwiński, Matras, Matuszczyk, Balić - Jagiełło (46. Kubicki), Pawłowski (65. Starzyński) - Mareš.

Bramki: 29`Mares, 91`Starzyński
Żółte kartki: 14`Mares, 22`Dąbrowski, 86`Starzyński, 88` Kubicki
Czerwone kartki: 10`Matras

Przyszłe spotkania:

Zagłębie Lubin 16 marca zmierzy się z drużyną Piast. Kolejnym rywalem będzie Jagiellonia.