RB Lipsk - Zenit St. Petersburg. Bramki. Składy. Kartki. Liga Europy - 8 marca. Podsumowanie

Drużyna RB Lipsk pokonała 2:1 zespół Zenit St. Petersburg w 1/8 finału Ligi Europy. Dla gospodarzy bramki strzelali Bruma i Werner. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Criscito.

W 1/8 finału Ligi Europy stanęły naprzeciwko siebie RB Lipsk i Zenit St. Petersburg. Gospodarze zwyciężyli 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

RB Lipsk:
Bramki: Bruma (56.), Werner (77.)
Kartki: Upamecano - żółta
Skład: Gulacsi - Laimer (46. Bernardo), Orban, Upamecano, Klostermann - Forsberg, Demme, Keita, Bruma (75. Sabitzer) - Augustin (79. Poulsen), Werner

Zenit St. Petersburg:
Bramki: Criscito (86.)
Skład: Łunew - Ivanović, Mevlja, Mammana, Criscito - Kuzjajew, Kranevitter, Jerochin - Rigoni (80. Połoz), Zabołotny (57. Driussi), Kokorin

Przyszłe spotkania:

Następnym przeciwnikiem zespołu Zenit St. Petersburg będzie RB Lipsk. Mecz odbędzie się 15 marca.