Paris Saint-Germain - Real Madryt. Bramki. Składy. Kartki. Liga Mistrzów - 6 marca. Podsumowanie

Drużyna Real Madryt pokonała 2:1 zespół Paris Saint-Germain w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dla gospodarzy bramkę strzelił Cavani. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Ronaldo i Casemiro.

W 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzyły się ze sobą Paris Saint-Germain i Real Madryt. Goście odnieśli zwycięstwo 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 4 wygranych meczów.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Paris Saint-Germain:

Bramka: Cavani (71.)
Skład: Areola - Alves, Marquinhos, Silva, Berschiche - Motta (59. Pastore), Verratti, Rabiot - Di Maria (76. Draxler), Cavani, Mbappe (85. Diarra)
Czerwona kartka: Verratti (66.)

Real Madryt:

Bramki: Ronaldo (51.), Casemiro (80.)
Skład: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Vazquez, Casemiro, Kovacić (72. Kroos), Asensio (82. Isco) - Benzema (76. Bale), Ronaldo

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Eibar. Spotkanie to odbędzie się 10 marca. Późniejszym rywalem będzie Girona.