Manchester City - Chelsea. Bramki. Składy. Premier League - 4 marca. Podsumowanie

Drużyna Manchester City pokonała 1:0 zespół Chelsea w ramach 29. kolejki Premier League. Dla gospodarzy bramkę strzelił B. Silva.

W ramach 29. kolejki Premier League zmierzyły się ze sobą Manchester City i Chelsea. Gospodarze pokonali przeciwników 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć mecz dopiero w drugiej połowie. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 6 meczów bez porażki.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Manchester City:
Bramka: B. Silva (46.)

Skład: Ederson; Walker, Otamendi, Laporte, Zinczenko (87. Danilo); De Bruyne, Gundogan, Silva (90. Foden); Bernardo, Aguero (85. Jesus), Sane.

Chelsea:

Skład: Courtois; Azpilicueta , Christensen, Rudiger; Moses, Fabregas, Drinkwater, Alonso; Willian (78. Giroud), Hazard (90. Morata), Pedro (82. Emerson)

Przyszłe spotkania:

Chelsea następny mecz zagra 10 marca, a rywalem będzie Crystal Palace. Późniejszym przeciwnikiem będzie FC Barcelona.