FC Barcelona - Atletico Madryt. Bramki. Składy. La Liga - 4 marca. Podsumowanie

Drużyna FC Barcelona pokonała 1:0 zespół Atletico Madryt w ramach 27. kolejki La Liga.

W ramach 27. kolejki La Liga stanęły naprzeciwko siebie FC Barcelona i Atletico Madryt. Gospodarze wygrali 1:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 17 meczów bez porażki w La Liga i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 9 spotkań w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

FC Barcelona:
Składy: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta (35. Gomes), Rakitic, Coutinho (84. Paulinho), Messi, Suarez

Atletico Madryt:
Składy: Oblak, Vrsaljko (69. Correa), Gimenez, Godin, Luis Felipe (75. Lucas), Saul. Thomas, Gabi (66. Gameiro), Koke, Costa, Griezmann

Przyszłe spotkania:

Atletico Madryt 11 marca zmierzy się z drużyną Celta Vigo. Potem ich rywalem będzie Villarreal.