FC Koeln - VfB Stuttgart. Bramki. Składy. Bundesliga - 4 marca. Podsumowanie

Drużyna VfB Stuttgart pokonała 3:2 zespół FC Koeln w ramach 25. kolejki Bundesligi. Dla gospodarzy bramki strzelali Pizarro i Joijc. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Gomez i Beck., przy czym pierwszy z nich dwukrotnie.

W ramach 25. kolejki Bundesligi zmierzyły się ze sobą FC Koeln i VfB Stuttgart. Goście pokonali przeciwników 3:2. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 5 meczów bez porażki.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

FC Koeln:

Bramki: Pizarro (7.), Joijc (87.)
Składy: T. Horn - Sörensen (69. Cordoba), Jorge Meré , Heintz - Risse , Höger , Koziello (83. Joijc) , J. Hector - Pizarro , Osako , Terdde

VfB Stuttgart:

Bramki: Gomez (45., 45+1.), Beck (58).
Składy: Zieler - Beck , Baumgartl , Pavard , Insua - Ascacibar (66. Aogo) , Badstuber - Gentner , Er. Thommy (77. Akolo) - Gomez , Ginczek (90. Kamiński)

Przyszłe spotkania:

VfB Stuttgart 11 marca zmierzy się z drużyną RB Lipsk. Dalej ich rywalem będzie SC Freiburg.