Real Madryt - Getafe. Bramki. Składy. La Liga - 3 marca. Podsumowanie

Drużyna Real Madryt pokonała 3:1 zespół Getafe w ramach 27. kolejki La Liga. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Ronaldo, a oprócz niego do siatki trafił również Bale. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Portillo.

W ramach 27. kolejki La Liga stanęły naprzeciwko siebie Real Madryt i Getafe. Gospodarze wygrali 3:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Real Madryt:

Bramki: Bale (24.), Ronaldo (45., 79.)
Skład: Navas - Hernandez, Ramos, Nacho, Carvajal - Isco, Llorente, Casemiro - Ronaldo, Benzema, Bale

Getafe:

Bramki: Portillo (65.)
Skład: Martinez - Pacheco, Cabrera, Dakonam, Suarez - Arambarri, Mora - Remy, Fajr, Portillo - Angel

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Levante. Spotkanie to odbędzie się 10 marca. W drugiej kolejności czeka na nich Real Sociedad.