Lech Poznań - Śląsk Wrocław. Bramki. Składy. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 28 lutego. Podsumowanie

Drużyna Lech Poznań pokonała 2:1 zespół Śląsk Wrocław w ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dla gospodarzy bramki strzelali Chobłenko i Gytkjaer. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Robak.

W ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy stanęły naprzeciwko siebie Lech Poznań i Śląsk Wrocław. Gospodarze pokonali przeciwników 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem pogorszyli już i tak słabą sytuację przeciwników w tych rozgrywkach, którzy po tym meczu mają na koncie serię 4 meczów bez zwycięstwa.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Lech Poznań:
Bramki: Chobłenko (80.), Gytkjaer (90.)
Kartki: Kostewycz, Radut, Gajos - żółta
Skład: Burić - Gumny, Dilaver, Vujadinović, Kostewycz (85. Jóźwiak) - Barkroth (59. Situm), Trałka, Gajos, Radut - Gytkjaer, Koljić (15. Chobłenko)

Śląsk Wrocław:
Bramki: Robak (82.)
Kartki: Vacek - żółta
Skład: Słowik - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto - Pich (66. Chrapek), Rieder, Srnić, Piech (90. Bergier) - Riera (70. Vacek) - Robak

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Sandecja. Spotkanie to odbędzie się 3 marca. Późniejszym przeciwnikiem będzie Wisła.