Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Bramki. Składy. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 27 lutego. Podsumowanie

Drużyna Jagiellonia Białystok pokonała 2:0 zespół Legia Warszawa w ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Novikovas i Świderski.

W ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy stanęły naprzeciwko siebie Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok. Goście odnieśli zwycięstwo 2:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli rezultat po zmianie stron. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 4 wygranych meczów w LOTTO Ekstraklasie i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 3 spotkań w tych rozgrywkach.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Legia Warszawa:
Kartki: Vesović - żółta; Antolić - czerwona; Vesović - czerwona (za drugą żółtą)
Skład: Malarz - Vesović, Remy, Pazdan, Jędrzejczyk - Mączyński - Philipps, Antolić - Eduardo (37. Broź (66. Hlousek)), Niezgoda, Hamalainen (83. Kucharczyk)

Jagiellonia Białystok:
Bramki: Novikovas (44. - karny), Świderski (88.)
Skład: Pawełek - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Wlazło - Frankowski, Romanczuk, Pospisil (90. Grzyb), Novikovas (79. Sheridan) - Bezjak (83. Świderski)

Przyszłe spotkania:

Jagiellonia Białystok 5 marca stanie w szranki z drużyną Wisła. Później ich przeciwnikiem będzie Lech.