Espanyol Barcelona - Real Madryt. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 27 lutego. Podsumowanie

Drużyna Espanyol Barcelona pokonała 1:0 zespół Real Madryt w ramach 26. kolejki La Liga. Dla gospodarzy bramkę strzelił Moreno.

W ramach 26. kolejki La Liga zagrały przeciwko sobie Espanyol Barcelona i Real Madryt. Gospodarze pokonali przeciwników 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Dzięki temu zwycięstwu udało im się przerwać zarówno swoją serię 7 meczów bez wygranej w La Liga, jak i serię przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 7 spotkań w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Espanyol Barcelona:
Bramki: Moreno (90.)
Kartki: Caricol - żółta
Skład: Diego Lopez - Navarro, David Lopez, Duarte, Caricol - Darder, C.Sanchez, V.Sanchez (70. Granero), Piatti (79. Baptistao) - Garcia, Moreno

Real Madryt:
Kartki: Bale - żółta
Skład: Navas - Hakimi, Ramos, Varane, Nacho - Llorente, Kovacić (89. Mayoral) - Vazquez, Isco (69. Benzema), Asensio - Bale (81. Ceballos)

Przyszłe spotkania:

Real Madryt 3 marca zmierzy się z drużyną Getafe. Potem ich przeciwnikiem będzie PSG.