Wisła Płock - Cracovia Kraków. Bramki. Składy. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 27 lutego. Podsumowanie

Drużyna Cracovia Kraków pokonała 1:0 zespół Wisła Płock w ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Piątek.

W ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy zmierzyły się ze sobą Wisła Płock i Cracovia Kraków. Goście wygrali 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Wisła Płock:
Kartki: Zawada, Uryga, Varela - żółta
Skład: Daehne - Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca (42. Uryga) - Szymański, Furman - Michalak, Stilić (85. Biliński), Merebaszwili (77. Varela) - Zawada

Cracovia Kraków:
Bramki: Piątek (75.)
Kartki: Fink, Covilo, Pestka - żółta
Skład: Pesković - Fink (51. Ferraresso), Helik, Dytiatjew, Pestka - Covilo, Dimun - Rakels, Hernandez, Zenjov (76. Culina) - Piątek (90. Strózik)

Przyszłe spotkania:

Cracovia Kraków 4 marca zmierzy się z drużyną Arka Gdynia. Potem ich rywalem będzie Pogoń.