Crystal Palace - Tottenham. Bramki. Składy. Kartki. Premier League - 25 lutego. Podsumowanie

Drużyna Tottenham pokonała 1:0 zespół Crystal Palace w ramach 28. kolejki Premier League. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Kane.

W ramach 28. kolejki Premier League stanęły naprzeciwko siebie Crystal Palace i Tottenham. Goście zwyciężyli 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć mecz dopiero w drugiej połowie.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Crystal Palace:
Skład: Hennessey - Wan-Bissaka, Fosu-Mensah, Tomkins (85. Delaney), van Aanholt - Milivojević, Riedewald, McArthur - Townsend (87. Lee), Benteke, Sorloth

Tottenham:
Bramka: Kane (89.)
Kartki: Dembele - żółta
Skład: Lloris - Aurier, Sanchez, Dier, Davies - Wanyama, Dembele (80. Son) - Eriksen, Alli, Lamela (66. Lucas) - Kane

Przyszłe spotkania:

Tottenham 3 marca stanie w szranki z drużyną Huddersfield. Późniejszym przeciwnikiem będzie Juventus.