Manchester United - Chelsea. Bramki. Składy. Kartki. Premier League - 25 lutego. Podsumowanie

Drużyna Manchester United pokonała 2:1 zespół Chelsea w ramach 28. kolejki Premier League. Dla gospodarzy bramki strzelali Lukaku i Lingard. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Willian.

W ramach 28. kolejki Premier League zagrały przeciwko sobie Manchester United i Chelsea. Gospodarze zwyciężyli 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Manchester United:
Bramki: Lukaku (39.), Lingard (75.)
Kartki: Valencia, Matić - żółta
Skład: De Gea - Valencia, Lindelof, Smalling, Young - McTominay, Matić, Pogba - Martial (64. Lingard), Lukaku, Sanchez (81. Bailly)

Chelsea:
Bramki: Willian (32.)
Kartki: Kante, Morata - żółta
Skład: Courtois - Azpilicueta, Christensen, Ruediger - Moses (78. Giroud), Drinkwater (81. Fabregas), Kante, Alonso - Willian, Hazard (73. Pedro) - Morata

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Man City. Spotkanie to odbędzie się 4 marca. Kolejnym rywalem będzie Crystal Palace.