Villarreal - Getafe. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 25 lutego. Podsumowanie

Drużyna Villarreal pokonała 1:0 zespół Getafe w ramach 25. kolejki La Liga. Dla gospodarzy bramkę strzelił Unal.

W ramach 25. kolejki La Liga zagrały przeciwko sobie Villarreal i Getafe. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 1:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Villarreal:
Bramka: Unal (3.)
Kartki: Ruiz, Unal, Soriano, Castillejo, Costa - żółta
Skład: Asenjo - Rukavina, Bonera, Ruiz, Costa - Fuego - Castillejo (71. Raba), Trigueros (57. Hernandez) - Soriano - Unal, Bacca (81. Fornals)

Getafe:
Kartki: Molinero, Antunes, Fajr - żółta
Skład: Guaita - Molinero, Dakonam, Cabrera, Antunes - Fajr, Arambarri - Portillo (69. Ndockyt), Shibasaki (46. Molina), Remy (69. Diedhiou) - Angel

Przyszłe spotkania:

Getafe 28 lutego zmierzy się z drużyną Deportivo La Coruna. Kolejnym rywalem będzie Real Madryt.