Athletic Bilbao - Malaga. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 25 lutego. Podsumowanie

Drużyna Athletic Bilbao pokonała 2:1 zespół Malaga w ramach 25. kolejki La Liga. Dla gospodarzy bramki strzelali Susaeta i San Jose. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł En Nesiry.

W ramach 25. kolejki La Liga zmierzyły się ze sobą Athletic Bilbao i Malaga. Gospodarze wygrali 2:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Athletic Bilbao:
Bramki: Susaeta (17.), San Jose (44.)
Kartki: Martinez, Lekue, De Marcos - żółta
Skład: Arrizabalaga - De Marcos, Alvarez, Martinez, Lekue (75. Saborit) - San Jose, Benat (82. Williams) - Susaeta, Garcia, Cordoba (66. Iturraspe) - Aduriz

Malaga:
Bramki: En Nesiry (13.)
Kartki: Gonzalez, En Nesiry - żółta; En Nesiry - czerwona (za drugą żółtą)
Skład: Jimenez - Rosales, Hernandez, Gonzalez, Torres (83. Bueno) - Lestienne (58. Rolan), Iturra, Adrian (36. Lacen), Castro - Ideye, En Nesiry

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Sevilla. Spotkanie to odbędzie się 28 lutego. Później czeka na nich Leganes.