Sampdoria - Udinese. Bramki. Składy. Kartki. Serie A - 25 lutego. Podsumowanie

Drużyna Sampdoria pokonała 2:1 zespół Udinese w ramach 26. kolejki Serie A. Dla gospodarzy bramki strzelali Silvestre i Zapata. Jedyna bramka dla gości padła po samobójczym trafieniu, którego autorem był Silvestre.

W ramach 26. kolejki Serie A stanęły naprzeciwko siebie Sampdoria i Udinese. Gospodarze pokonali przeciwników 2:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Sampdoria:
Bramki: Silvestre (35.), Zapata (83.)
Kartki: Murru, Caprari - żółta
Skład: Viviano - Bereszyński (85. Andersen), Silvestre, Ferrari, Murru - Barreto, Torreira, Linetty - Ramirez (44. Alvarez) - Quagliarella, Caprari (69. Zapata)

Udinese:
Bramki: Silvestre (90. - sam.)
Kartki: Larsen, Jankto - żółta
Skład: Bizzarri - Larsen, Danilo (46. Angella), Samir - Widmer, Barak, Balić (79. Ingelsson), Fofana, Adnan - De Paul (65. Lopez), Jankto

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Fiorentina. Spotkanie to odbędzie się 4 marca. Późniejszym rywalem będzie Juventus.