Mołdawia - Austria. Bramki. Składy. Kartki. Eliminacje MŚ - 9 października. Podsumowanie

Drużyna Austria pokonała 1:0 zespół Mołdawia w ramach grupy D eliminacji MŚ. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Schaub.

W ramach grupy D eliminacji MŚ zmierzyły się ze sobą Mołdawia i Austria. Goście wygrali 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem pogorszyli już i tak słabą sytuację przeciwników w tych rozgrywkach, którzy po tym meczu mają na koncie serię 10 meczów bez zwycięstwa. Dla zespołu Mołdawia było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 0:2. Czy następnym razem uda im się wygrać?