Serbia - Gruzja. Bramki. Składy. Kartki. Eliminacje MŚ - 9 października. Podsumowanie

Drużyna Serbia pokonała 1:0 zespół Gruzja w ramach grupy D eliminacji MŚ. Dla gospodarzy bramkę strzelił Gudelj.

W ramach grupy D eliminacji MŚ zmierzyły się ze sobą Serbia i Gruzja. Gospodarze wygrali 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć mecz dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem pogorszyli już i tak słabą sytuację przeciwników w tych rozgrywkach, którzy po tym meczu mają na koncie serię 10 meczów bez zwycięstwa. Dla zespołu Gruzja było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 1:3. Czy następnym razem uda im się wygrać?