Sport.pl

Mecz Walia - Irlandia. Gdzie obejrzeć, 9 października? Transmisja w TV

Spotkanie Walia - Irlandia odbędzie się 9.10.2017 o godz. 20:45. Transmisja TV w Polsat Sport Extra. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS. Legalny stream z spotkania dostępny na ipla.tv.

Walia i Irlandia zmierzą się ze sobą w ramach grupy D eliminacji MŚ 2018. We wcześniejszym meczu obie drużyny musiały zadowolić się remisem. Po zakończeniu zdarzenia było 0:0. Czy komuś uda się zwyciężyć tym razem? Transmisję ze zdarzenia można oglądać w telewizji na kanale Polsat Sport Extra. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na ipla.tv.

Walia ma na swoim koncie 17 punktów co pozwala zajmować 2. miejsce w grupie D eliminacji MŚ 2018. Goście zajmują w tabeli lokatę tuż za nimi zdobywając 1 punkt mniej. Gospodarze nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się wyprzedzić swoim oponentom. Interesujące mogą być też ostatnie wyniki jednego z zespołów. Drużyna Walia odnotowuje właśnie dobrą serię w eliminacjach MŚ 2018. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 9 pojedynkach z rzędu. Czy tym razem zazna smaku porażki? Eliminacje MŚ 2018: Walia - Irlandia na żywo / 9.10.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Irlandia 0:0 Walia (24-03-2017), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018