Arka Gdynia - Wisła Kraków: transmisja zdarzenia w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Arka Gdynia - Wisła Kraków? Transmisja online

Już 8 września Arka Gdynia zagra z zespołem Wisła Kraków w ramach rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30. Poprzednie spotkanie obu zespołów skończyło się rezultatem Arka Gdynia 1:5 Wisła Kraków. Jak będzie tym razem? Relacja TV w Canal+ Sport.

Starcie Arka Gdynia - Wisła odbędzie się w ramach 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Gdy te zespoły spotkały się ostatnim razem, kibice byli świadkami gradu bramek, który zakończył się wynikiem 5:1 dla drużyny Wisła. Czy uda im się wygrać ponownie?

Drużyna Arka Gdynia nie wygrała żadnego z 6 ostatnich spotkań w ramach LOTTO Ekstraklasy. Czy przełamie się tym razem? Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć w telewizji na kanale Canal+ Sport.

LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Wisła na żywo / 8.09.2017 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Wisła 5:1 Arka Gdynia (26-11-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Arka Gdynia 3:0 Wisła (22-07-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Zagłębie. Spotkanie to odbędzie się 15 września. Późniejszym rywalem będzie Piast. Następnym przeciwnikiem zespołu Wisła Kraków będzie Piast. Mecz odbędzie się 16 września. Potem czeka na nich Korona.