8 września. Mecz Lille - Bordeaux w Ligue 1

Starcie Lille - Bordeaux zacznie się o godzinie 19:00. Ostatnie zmagania obu zespołów skończyły się wynikiem Lille 2:3 Bordeaux. Komu uda się wygrać tym razem?

Lille - Bordeaux to starcie w ramach 5. kolejki Ligue 1. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem Lille 2:3 Bordeaux. Komu uda się wygrać tym razem?

Lille potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 3 meczów bez zwycięstwa w Ligue 1. Gospodarze mają słabą serię i można podejrzewać, że po najbliższym meczu się to nie zmieni. Wszystko za sprawą dobrej dyspozycji rywali w tych rozgrywkach. Goście nie przegrali żadnego z ostatnich 11 spotkań. Czy Bordeaux podtrzyma dobrą passę? Czy Lille przerwie serię rywali?

Ligue 1: Lille - Bordeaux na żywo / 8.09.2017 godzina 19:00.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Lille 2:3 Bordeaux (25-02-2017), rozgrywki: Ligue 1 2016/17
  • Bordeaux 0:1 Lille (03-12-2016), rozgrywki: Ligue 1 2016/17

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo rozpamiętywać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni rywale. Następnym przeciwnikiem zespołu Lille będzie Guingamp. Mecz odbędzie się 16 września. Później czeka na nich Monaco. Bordeaux 15 września zmierzy się z drużyną Toulouse. Później ich rywalem będzie Guingamp.