Polska - Kazachstan, od godz. 20:45. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Kolejny mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach eliminacji mistrzostw świata w Rosji odbędzie się 4 września 2017 roku na PGE Narodowym. Polacy rozegrają rewanż z Kazachstanem. Dokładnie rok wcześniej w Astanie Biało-Czerwoni zremisowali z tą drużyną 2:2 w pierwszym spotkaniu eliminacji. Bezpośredni awans wywalczy tylko zwycięzca grupy, ale szansę na awansowanie w barażach mają też drużyny z drugich miejsc w poszczególnych grupach.

Polska i Kazachstan spotkają się ze sobą w ramach grupy E eliminacji MŚ 2018. Wcześniejsze spotkanie obu drużyn skończyło się remisem 2:2. Czy komuś uda się zwyciężyć tym razem?

Kazachstan potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 7 meczów bez zwycięstwa w eliminacjach MŚ 2018. Czy uda się przerwać tę niechlubną serię? Spotkanie to można będzie obejrzeć na kanale Polsat SPORT.

Eliminacje MŚ 2018: Polska - Kazachstan na żywo / 4.09.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat SPORT.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Kazachstan 2:2 Polska (04-09-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. Polska następny mecz zagra 5 października, a rywalem będzie Armenia. Później czeka na nich Czarnogóra. Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Rumunia. Spotkanie to odbędzie się 5 października. Późniejszym przeciwnikiem będzie Armenia.