Polska - Kazachstan: transmisja zdarzenia w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Polska - Kazachstan? Transmisja on-line

Kolejny mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach eliminacji mistrzostw świata w Rosji odbędzie się 4 września 2017 roku na PGE Narodowym. Polacy rozegrają rewanż z Kazachstanem. Dokładnie rok wcześniej w Astanie Biało-Czerwoni zremisowali z tą drużyną 2:2 w pierwszym spotkaniu eliminacji. Bezpośredni awans wywalczy tylko zwycięzca grupy, ale szansę na awansowanie w barażach mają też drużyny z drugich miejsc w poszczególnych grupach.

Polska i Kazachstan zmierzą się ze sobą w ramach grupy E eliminacji MŚ 2018. Wcześniejsze spotkanie obu drużyn zakończyło się rezultatem Polska 2:2 Kazachstan. Komu uda się wygrać tym razem?

Drużyna Kazachstan wciąż czeka na zwycięstwo – nie udało jej się wygrać żadnego z 7 ostatnich spotkań eliminacji MŚ 2018. Czy sympatycy zespołu będą mieli w końcu powody do dumy? Transmisję ze zdarzenia można będzie obejrzeć na kanale Polsat SPORT.

Eliminacje MŚ 2018: Polska - Kazachstan na żywo / 4.09.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat SPORT.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Kazachstan 2:2 Polska (04-09-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni przeciwnicy. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Armenia. Spotkanie to odbędzie się 5 października. Późniejszym rywalem będzie Czarnogóra. 5 października na drodze gości stanie Rumunia. Dalej ich przeciwnikiem będzie Armenia.