Polska - Kazachstan: transmisja spotkania w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Polska - Kazachstan? Relacja na żywo

Kolejny mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach eliminacji mistrzostw świata w Rosji odbędzie się 4 września 2017 roku na PGE Narodowym. Polacy rozegrają rewanż z Kazachstanem. Dokładnie rok wcześniej w Astanie Biało-Czerwoni zremisowali z tą drużyną 2:2 w pierwszym spotkaniu eliminacji. Bezpośredni awans wywalczy tylko zwycięzca grupy, ale szansę na awansowanie w barażach mają też drużyny z drugich miejsc w poszczególnych grupach.

Polska i Kazachstan zmierzą się ze sobą w ramach grupy E eliminacji MŚ 2018. Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 2:2. Czy tym razem któryś z zespołów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Kazachstan potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 7 meczów bez zwycięstwa w eliminacjach MŚ 2018. Czy sympatycy zespołu będą mieli w końcu powody do dumy? Transmisję ze zdarzenia można oglądać w telewizji na kanale Polsat SPORT.

Eliminacje MŚ 2018: Polska - Kazachstan na żywo / 4.09.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat SPORT.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Kazachstan 2:2 Polska (04-09-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni przeciwnicy. Następnym rywalem zespołu Polska będzie Armenia. Mecz odbędzie się 5 października. Potem czeka na nich Czarnogóra. Kazachstan 5 października zmierzy się z drużyną Rumunia. Później ich przeciwnikiem będzie Armenia.