Polska - Kazachstan. Gdzie obejrzeć, 4.09.2017? Relacja TV przez Internet

Kolejny mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach eliminacji mistrzostw świata w Rosji odbędzie się 4 września 2017 roku na PGE Narodowym. Polacy rozegrają rewanż z Kazachstanem. Dokładnie rok wcześniej w Astanie Biało-Czerwoni zremisowali z tą drużyną 2:2 w pierwszym spotkaniu eliminacji. Bezpośredni awans wywalczy tylko zwycięzca grupy, ale szansę na awansowanie w barażach mają też drużyny z drugich miejsc w poszczególnych grupach.

Polska - Kazachstan to spotkanie grupy E eliminacji MŚ 2018. Poprzednie spotkanie obu zespołów zakończyło się remisem 2:2. Czy komuś uda się zwyciężyć tym razem?

Drużyna Kazachstan wciąż czeka na zwycięstwo – nie udało jej się wygrać żadnego z 7 ostatnich meczów eliminacji MŚ 2018. Czy uda się zakończyć tę niechlubną serię? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Polsat SPORT.

Eliminacje MŚ 2018: Polska - Kazachstan na żywo / 4.09.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat SPORT.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Kazachstan 2:2 Polska (04-09-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego starcia trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych rywalach. Polska 5 października stanie w szranki z drużyną Armenia. Później ich przeciwnikiem będzie Czarnogóra. Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Rumunia. Spotkanie to odbędzie się 5 października. W drugiej kolejności czeka na nich Armenia.