Polska - Kazachstan na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kazachstan? Transmisja na żywo

Kolejny mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach eliminacji mistrzostw świata w Rosji odbędzie się 4 września 2017 roku na PGE Narodowym. Polacy rozegrają rewanż z Kazachstanem. Dokładnie rok wcześniej w Astanie Biało-Czerwoni zremisowali z tą drużyną 2:2 w pierwszym spotkaniu eliminacji. Bezpośredni awans wywalczy tylko zwycięzca grupy, ale szansę na awansowanie w barażach mają też drużyny z drugich miejsc w poszczególnych grupach.

Do konfrontacji Polska - Kazachstan dojdzie w ramach grupy E eliminacji MŚ 2018. Poprzednie spotkanie obu zespołów skończyło się remisem 2:2. Czy tym razem któryś z zespołów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Kazachstan potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 7 meczów bez zwycięstwa w eliminacjach MŚ 2018. Czy przełamie się tym razem? Transmisję z wydarzenia można oglądać na kanale Polsat SPORT.

Eliminacje MŚ 2018: Polska - Kazachstan na żywo / 4.09.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat SPORT.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Kazachstan 2:2 Polska (04-09-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Armenia. Spotkanie to odbędzie się 5 października. Później ich przeciwnikiem będzie Czarnogóra. Kazachstan 5 października stanie w szranki z drużyną Rumunia. Potem czeka na nich Armenia.